Sosyal MedyaTiktok

Tiktok Jeton Nedir ? Ne İşe Yarar ? Tiktok Jeton Nasıl Alınır ?

Tiktok hediye sistemi ile aktif ve pasif gelir kazanılabiliyor olması çıktığı ilk günden bu yana pek çok kişinin dikkatini çekmiş bulunmakta. Bu hediye sisteminin ne olduğunu bilmeyenler ve Tiktok jeton Nedir ? Ne işe yarar ? Tiktok jeton nasıl alınır ? diye merak edenler yazıyı okumaya devam edebilir.

Tiktok Jeton Nedir ? Ne işe Yarar ?

Tiktok jeton, uygulama içinde maddi karşılığı olan hediyeleri almanızı sağlayan sanal paralardır. Canlı yayındaki yayıncılara yada istediğiniz herhangi bir kişiye hediye ve bağış ile destekleyebileceğiniz hediyeleri almanızı sağlar.

Jetonları direk olarak Tiktok uygulamasından alabildiğiniz gibi bunları başka yayıncılara göndererek onların para kazanmasına da yardım etmiş oluyorsunuz.

Tiktok jetonları tamamen bu işe yarar. Hediye veya bağış da bulunmak istediğiniz kişilere önce bu jetonu Tiktok uygulamasından belli ücret karşılığında alarak sonra bu jetonlarla bağış ve hediye gönderimi yapmanızı sağlar.

Tiktok Jetonların Fiyatı Ne kadar ?

Tiktok jetonlardan alabileceğini farklı paket var. Bu paketlerin her biri farklı fiyatlarda bütçenize uygun paketi seçerek bu paketlerin alımını yapabiliyorsunuz. Bu paketlerin fiyatı şu şekilde;

Jeton AdediFiyatıJeton AdediFiyatı
70 Jeton6,69₺65 Jeton8,99₺
350 Jeton 33,99₺330 Jeton46,99
1400 Jeton134,99₺1321 Jeton189,99
3500 Jeton339,99₺3303 Jeton469,99
7000 Jeton679,99₺6607 Jeton949,99
AndroidAndroidİosİos
Tiktok Jeton Fiyatları

Tiktok Jeton Nasıl Alınır ?

Tiktok jeton alabilmeniz için öncellikle bağlı hesabınızda bakiye yüklemesi yapmanız gerek. Bu adımlar hemen aşağıda mevcut ancak adımlara geçmeden önce tiktok hediyelerden komisyon alabilir bunu bilmeniz gerek. İşte, Tiktok bakiye yükleme adımları;

  1. Tiktok uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
  2. Profil sayfanıza gelin ve sağ üst bölümde 3 nokta simgesine dokunun.
  3. Ayarlar ve gizlilik sayfasından “Bakiye” alanına dokunun.
  4. Karşınıza cüzdan bölümü açılacaktır. Bakiye yükle butonuna dokunun.
  5. Son olarak çıkan paketlerden birini seçin ve talimatları izleyin.

Ödeme işlemini ise Kredi kartı/Banka kartı aracılıkları ile yapabiliyorsunuz. Farklı ödeme yöntemi olarak Telefon faturası üzerinden de bakiye yüklemesi yapılabiliyor. Bunlardan hariç nakit olarak belirli mağazalardan ödeme de yapabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama içinde satılan jetonlar resmi web sitede satılan kıyasla daha pahalıdır. Önerimiz Tiktok ucuz jeton alma yazısına gitmenizdir.

Aklınızda takılan kalan soru vb. şikayetler varsa Cüzdan kısmında “FAQ” butonuna dokunarak sıkça sorulan sorulara oradan ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde bu yazıya yorum yaparak bizde size yardımcı olabiliriz.

Murat Sarı

2020'den beri çeşitli alanlarda içerik üreticiliği yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu