Sosyal MedyaTiktok

Tiktok Hediye Fiyatları Ne Kadar ? 2021 Güncel fiyatlar

Çoğu Tiktok kullanıcısının da bildiği gibi, canlı yayınlarda hayranı olduğunuz yayıncılara veya hediye göndermek istediğiniz kişilere hediye jeton araçlarından gönderim yapabiliyorsunuz. Bu jetonları bir miktar para karşılığından temin edilebiliyor ve bu ücretleri merak edenler, Tiktok canlı yayın hediye fiyatları ne kadar ? hediye fiyatları kaç para ? tarzındaki sorulara yanıt bulabilir.

Tiktok Hediyeleri Nedir ?

Tiktok hediyeleri, canlı yayında yayıncılara ve arkadaşlarınıza maddi karşılığı olan hediyeleri göndermenizi sağlayan sticker hediye sistemidir. Bağış sistemi gibide düşünebilirsiniz. Bu hediyeleri alan kişiler elmas karşılı ile nakde çevirebilirler. Bunun karşılığından ise tiktok’tan para kazanmış oluyorlar.

Tiktok hediye alımı yapmak için önce jeton almanız gerekir. Bu jetonlar paket halindedir. Uygun paketi bir miktar ücret karşılığında alabiliyorsunuz. Tiktok jeton nedir ? Tiktok jeton nasıl alınır ? Jetonların fiyatını öğrenmek için bağlantıya bakabilirsiniz.

TikTok Hediyeleri Nelerdir?

Çeşitlilik ve jeton bakımından farklı farklı hediyeler bulunmakta. Bunlardan bazıları aynı fiyata aynı jetona olsa da anlamlılık açısından hediyeleri farklılaştırmışlar. Örnek olarak asa ve öpücük hediyelerini örnek gösterebiliriz. Jeton ve fiyat olarak her ikisi de aynı ancak ikisi de farkı anlamlar taşıyabilir.

İşte Tiktok Hediyeleri;

  • Gül
  • Ayıcık
  • Asa
  • Öpücük
  • Nazar Boncuğu
  • Güneş gözlükleri
  • Lale
  • Oud
  • Yat
  • Spor araba

Tüm Tiktok hediyeleri bunlarla sınırlı değil. Yukarıdaki hediyeler en çok kullanılan ve merak edilen hediyelerden bazıları. Bu hediyelerin fiyatını ve jetonu hemen altta bulabilirsiniz.

Tiktok Hediye Fiyatları Ne Kadar ?

Tiktok hediyelerden %60 kadar bir kesinti yapmaktadır. Yani siz bir hediye gönderdiğinizde %60’ını Tiktok kendine almaktadır. Bu bölümden en çok ilgi uyandıran tiktok hediyelerinin fiyatını ve ne kadara denk geldiğini hemen aşağıda detaylarına bakabilirsiniz.

Tiktok Gül fiyatı Kaç TL ?

Gül canlı yayınlarda atılan en çok hediyelerden biridir. Fiyatının az olması bu kadar kullanılmasının temel nedenlerindedir. Tiktok gül fiyatı 0,25₺ denk geliyor. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 0.10₺ olarak gider. Bunun nedeni %60’lık bir kesintidir.

TikTok Ayıcık Fiyatı Kaç TL?

Ayıcık, jeton olarak 100 jetondur. Fiyatı 12₺ olarak biliniyor. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 5₺ olarak gider.

Tiktok Asa Fiyatı Kaç TL ?

Asa, jeton olarak 150 jetondur. Fiyatı 17₺ olarak biliniyor. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 7₺ olarak gidiyor.

TikTok Öpücük Kaç TL ?

Öpücük Fiyatı, 17₺ gelir. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 7₺ kazanabilir. Jeton olarak 150 jeton hesabınızdan eksilir.

TikTok Nazar Boncuğu Kaç TL?

Nazar boncuğu, 5 jetondur. Hediyeyi satın alanın hesabından 5 jeton eksilir. Yaklaşık fiyatı 0.48₺ denk geliyor. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 0.20₺ olarak gider.

Tiktok Güneş Gözlükleri Fiyatı Kaç TL ?

Güneş Gözlükleri, 199 Jetondur. Hediyeyi satın alan kişiye 23₺ maliyeti olur. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 10₺ gider.

TikTok Lale Fiyatı Kaç TL ?

Hediye edenin hesabından 200 jeton eksiliyor ve yaklaşık fiyatı 23₺ oluyor. Hediyeyi alana 10₺ olarak gider.

TikTok Oud Fiyatı Kaç TL ?

Hediye edenin hesabından 300 jeton eksiliyor ve yaklaşık fiyatı 36₺ oluyor. Hediyeyi alana 15₺ olarak gider.

Tiktok Yat Fiyatı Kaç TL ?

Diğer hediyelerden biraz daha maliyeti olan yat, jeton olarak 7499 jetondur. Yat hediyesini satın alana 850₺ olarak hesabından çıkar. Hediyei gönderdiğiniz kişiye 350₺ olarak hesabında gözükür.

Tiktok Altın Spor Araba Fiyatı ?

En pahalı tiktok hediyesi olan Altın Spor Araba, jeton olarak 29.999 jetona eş geliyor. Hediye eden kişiye toplam maliyeti 3200₺ geliyor. Hediyeyi alan kişiye hesabında 1300₺ olarak görebilir. Ayrıca bu hediye çok nadir yapılır.

Genel Tablo

Hediye İsmiJetonFiyatı (₺)Yayıncıya Giden (₺)
Gül10.250.10
Ayıcık100125
Asa150177
Öpücük150177
Nazar Boncuğu50.480.20
Güneş Gözlükleri1992310
Lale2002310
Oud3003615
Yat7.499850350
Altın Spor Araba29.99932001400

Tiktok hediye fiyatları yukarıdaki gibidir. Bu ve benzeri çokça bu tarz hediyeler mevcut. Tiktok hediyelerinin tamamı jeton olarak gösterilir. Gönderdiğiniz hediyelerde yayıncıya jeton olarak gider. Jetonlar sonradan nakite çevrilebiliyor.

Tiktok hediye alma özelliği nasıl açılır?

Canlı yayın açarak hediye alabilirsiniz. Canlı yayın açabilmek için en az 1000 takipçi sayısına ve 18 yaşından büyük olmanız gerekir.

Tiktok hediye atmak paralı mı?

Tiktok’ta hediyeler jetona bağlıdır. Jeton ise tamamen ücretlidir. Hesabınıza bakiye yüklemesi yaparak farklı paketler satın alabilirsiniz.

Tiktok’ta en pahalı hediye Nedir ?

En pahalı hediye 29.999 jeton olan, Altın Spor Arabadır. Fiyatı; 3.200₺ denk gelir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu