MobilSosyal MedyaTiktok

Tiktok Profilime Kimler Baktı? Profilime Bakanlar Gözükmüyor

Tiktok profilime kimler baktı? sorusunun cevabını ayrıntılı olarak veriyoruz. İşte Tiktok profilime bakanları görme ve profilime bakanlar gözükmüyor detayları.

Sosyal medya hesaplarına sahip kullanıcılar genelde kendi profillerine bakanları ya da başka bir deyişle ziyaret edenlerin kim olduğunu görmek ve bilmek istiyor. Bu konuda sizde burada olduğunuza göre anlaşılan sizde bunu istiyorsunuz.

Yakın zamanda yeniden eklenen TikTok’un profil görüntüleme özelliğini kullanarak bunu kolayca yapabilirsiniz.

Profil görünümleri bildiğiniz gibi 2020’de kaldırılmıştı ancak Şubat 2022’de tekrar geri döndü. Bunu hesabınız için açtığınız zaman son 30 gün içerisinde profilinizi görüntüleyen kullanıcıları görebiliyor olacaksınız.

Bu yazıda bunu nasıl yapacağınız veya nasıl tekrar devre dışı bırakabileceğinizi detaylıca göstereceğiz.

TikTok’ta Profil Görünümleri Nasıl Açılır?

Profil görünümlerinin nasıl açıldığından bahsetmeden önce bilmeniz gereken önemli hususlar var. Tiktok profil görünümü açıldığı zaman profilinizi ziyaret edenleri görebileceğiniz gibi onlarda sizi görebilecekleridir.

Anlayacağınız üzere profil görünümleri çift taraflı olarak çalışmaktadır. Ayrıca sizin profilinizi görüntüleyenleri sadece siz görebilirsiniz.

Bu kısıtlı gizlilikleri artık bildiğinize göre şimdi Tiktok profil görünümleri şu adımlarla açabilirsiniz:

  1. Uygulamayı açın ve ekranınızın sağ alt köşesindeki Profil’e dokunun.
  2. Ekranınızın sağ üst köşesinde menü düğmesinin yanındaki göz simgesine dokunun.
  3. Son olarak butonuna dokunun.
Tiktok profilime kimler baktı

Profil görünümlerini devre dışı bırakmak isterseniz bu dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Bunun için de profil kısmından göz işaretine dokunun. Sağ üstte ayarlar simgesine dokunun. Ve seçeneği pasif hale getirin.

Hepsi bu kadar.

Tiktok Profilime Kimler Baktı?

Bunun için Tiktok profil görünümlerini açmanız gerekecektir. Yukarıdaki adımlarla birlikte açtıktan sonra son 30 gün içinde profilinizi kimlerin görüntülediğini şu adımlarla görebilirsiniz:

  1. TikTok uygulamasını açın.
  2. Profil üzerine dokunun .
  3. Ardından profil görüntüleyenlerinizi görmek için göz simgesine dokunun.

Burada profiline bakanları kolayca görebilirsiniz. Profilinizi biri ziyaret ettiğinde bu özellik size bir bildirim göndermez. Bunu manuel olarak kontrol etmeniz gerekecektir.

Ayrıca başkalarının profilinizi görüntülemesini engellemenin yolu onları doğrudan engellemek veya profil görünümleri işlevini kapatmaktır.

Tiktok Profilime Bakanlar Gözükmüyor

Öncellikle uygulama profil görünümlerini açtığınıza emin olun. Bu izin verilmediyse gözükmemesi oldukça doğaldır.

Bir hesapta profil görünümlerini yeni açıldıysa anında size kişileri bir liste halinde sunmayacaktır. TikTok’un profil görüntüleme geçmişinizi güncellemesinin birkaç gün sürebileceğini unutmayın. 

Bu nedenle 2 -3 gün aralıklarla tekrar kontrol edin. Profilinizi henüz kimse görmediyse sayfa boş olacaktır. Uygulama tarafından bir hata veya uyarı almıyorsanız birazda beklemeniz gerekebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu