Kripto Para

Binance Canlı Destek İle Nasıl İletişime Geçilir?

Binance borsası üzerinden bir sorun yaşıyorsanız veya sormanız gereken bir soru varsa bunu gerek destek merkezi ile gerekse canlı destek ile çözebilirsiniz. İşte Binance Canlı Destek İle Nasıl İletişime Geçilir?

Binance, oldukça popüler olan bir kripto para borsasıdır. Borsayı, dünya genelinde on binlerce kullanıcı aktif bir şekilde kullanmaktadır. Dolayısıyla kullanıcıların hesapla ya da işlemlerle ilgili çeşitli sorunlar yaşaması şaşırılacak bir konu değil.

Binance’nin bunun için zaten halihazırda bir destek merkezi bulunmakta. Kullanıcılar bu destek merkezinde makaleler yardımı ile bir işlemin nasıl yapıldığını öğrenebilir ya da sıkça karşılaşılan sorunların çözümünü öğrenebilir.

Binance Destek Merkezi

Destek merkezlerin temel amacı, kullanıcılarına platform ile ilgili rehberlik etmek, sorunlarına yol göstermek ve şıkça sorulan soruların yanıtı vermektir.

Genelde destek merkezlerinde şıkça karşılaşılan hataların önceden makalesi yayımlanarak, bu hatanın çözümünü ve engellenmesi hakkında neler yapılabileceği dair bilgiler kullanıcılara aktarılır. Böylelikle ortada bir problem kalmaz.

Şimdi gelelim, destek merkezine ulaşabilme adımlarına. Binance destek merkezine ulaşabilmek için bağlantıya tıklamanız; Binance TR üzerinden destek merkezine ulaşabilmek için ise buradaki bağlantıya gitmeniz yeterli olacaktır.

Her iki platform üzerinden de sorununuzu arama kutusuna aratarak veya kategorilerden bularak hızlıca sorununuza yönelik çözümleri bulabilirsiniz.

Ancak bazen çok farklı problemler ortaya çıkabiliyor. Bu problemler genelde ağ ile ilgili ya da sistem ile ilgili hatalar oluyor. Bu hataları önceden tahmin etmek pek mümkün olmuyor.

Bu yüzden bazı sorunların çözümü yardım merkezinde olmuyor. Bunun için canlı destek almanız gerekecektir.

Binance Canlı Destek İle Nasıl İletişime Geçilir?

Öncellikle canlı destekler telefon aracılıyla değil online bir şekilde gerçekleştiğini belirtelim. Canlı desteğe ulaşabilmek konusuna gelecek olursak;

Binance, çok fazla talep gönderimi olmaması için canlı destekten önce mutlaka sorun ile ilgili bir makaleyi okumanızı istiyor. Canlı desteği ancak soruna bir çözüm bulamadığınız zaman karşınıza çıkarıyor. Bu insanların gereksiz yere talep göndermesini engellemek için tasarlanmıştır.

Binance canlı destek ile iletişime geçmek için şu adımları deneyin:

1- Binance / Binance TR chat sayfasına gidin.

Binance destek

2– Sorununuzu yansıtabilecek bir soru seçin veya arama kutusuna yazın. Hesabınızdaki tanımlı olan e-posta bilgilerini isterse girin.

Binance destek#2

3- Neler yapabileceğini gösteren bir ipucu karşınıza çıkacaktır. Bu ipucu yardımcı olduysa 👍 çözümlendi butonundan sohbeti kapatabilirsiniz. Eğer olmadıysa 👎 çözümlenmedi butonuna dokunun.

Binance destek#3

4- Ardından gelen mesajın en altında Şimdi mesaj bırakın butonuna dokunun.

Binance destek#4

5- Ve destek ekibinden birinin sizinle iletişime geçmesini bekleyin.

Destek ekibinin sohbete katılması 5-15dk arasında yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir.

Binance Destek Mail Adresi

Canlı destek almak istemiyorsanız bunun yerine bir e-posta aracılıyla talep göndererek de yardım alabilirsiniz. Ancak talebi direk email adresi üzerinde göndermeniz önerilmez. Talep göndermek için Binance zendesk’e gitmeniz gerekecektir.

Burada ise yapmanız gerekenler şöyle: Önce bir kategori seçin, ardından açılan pencerede detaylarla birlikte sorunuzu anlatın ve gönderin. Size geri dönüş yapmaları yine yoğunluğa göre 1-2 günü bulabilir.

Murat Sarı

2020'den beri çeşitli alanlarda içerik üreticiliği yapmaktayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu