Kripto Para

Avalaunch (XAVA) Nedir? Ön Satışlara Nasıl Katılılır?

Avalanche ekosistemindeki ön satış platformu olan Avalaunch hakkında bilmeniz gerekenleri paylaşıyoruz. İşte Avalaunch (XAVA) Nedir? XAVA Nereden Alınır?

Bildiğiniz üzere ön satış platformlarına olan ilgi, şu an için her zamanınkinden daha yüksek. Kripto para yatırımcıları direk olarak al sat yapmak yerine ön satış platformlarında kaliteli projeleri yakalamayı daha çok tercih ediyorlar.

Bunun elbette en önemli sebebi, yatırımcılara verilen yüksek kâr oranıdır. Bu ön satış platformlarından biri de, Avalaunch platformu. Gelin Avalaunch platformu yakında bir göz atalım.

Avalaunch Nedir?

Avalaunch, Avalanche ekosistemindeki yenilikçi projeler için ön satış platformudur. Daha basit bir tabirle, ekosistemde yeni çıkacak olan kaliteli projeleri hızlı, güvenli ve verimli bir şekilde ön satışa sunuyorlar. Platform; yatırımcılar, proje sahipleri ve topluluk için kurulmuştur.

Avalaunch, merkeziyetsiz ilk coin arz etkinliklerinin birçok kötü tarafının olduğunu belirterek ve bu kötü tarafları ortadan kaldırmak için tasarlandıklarını açıklıyor.

Platforma göre, etkinliklerin kötü tarafı ise şu şekilde: Yavaş olması, kafa karıştırıcı olması, pahalı olması ve deneyimli ve yeni yatırımcıları birbirinde ayırması.

Platformun temel amacı ise, Avalanche ekosistemi ile birlikte ile tüm bu sorunları önemli derece ortandan kaldırmak olduğunu belirtiyor.

Platform temelde şu özelliklere sahiptir:

  • Ucuz işlem ücretleri
  • Yüksek verimlilik
  • Güvenlik ve hız
  • Birlikte çalışabilirlik

XAVA Nedir?

XAVA, Avalaunch platformunun yardımcı program token’ıdır. Platformdaki en önemli işlevlerinden biri satışlara bir bilet olmasıdır.

Platformdaki ön satışlara katılabilmek için elinizde XAVA tokenları olması ve bunları sisteme stake etmeniz gerekir. Ayrıca satışlar AVAX üzerinden yapıldığı için cüzdanınızda belli bir miktar AVAX olması gerekecektir.

Stake işleminden hemen sonra satışlara katılmak için hak kazanabilirsiniz ya da katılmayıp %5 APY gibi oranlarla gelir elde edebilirsiniz.

Avalaunch Ön Satışlarına Nasıl Katılılır?

Ön satışlara katılabilmek için yapmanız gereken temel birkaç adım var. Bunlardan biri KYC doğrulaması. Satışlara katılmak isteyen kullanıcılar öncellikle platforma kayıt olup, ardından doğrulamayı yapması gerekecektir.

Diğer adımlar ise şöyle:

  • Cüzdanı doğrulama
  • Stake tahsis etme
  • Ve nihai satışa katılma

XAVA Nereden Alınır?

XAVA’yı merkezi ve merkezi olmayan birkaç borsadan satın alabilirsiniz. Bireysel önerimiz ise şu şekilde:

Bu iki borsadan biri üzerinden satın alabilirsiniz.

XAVA Token İstatistikleri

Maximum Arz: 100 milyon

Toplam Arz: 100 milyon

Dolaşımdaki arz: ~14,5 milyon (14 milyon, platformda stake halinde)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu