ınstagram keşfet engeli nedir ?

Instagram Keşfet Engeli Nedir ve Nasıl Kaldırılır ?

Son zamanlarda Instagram takipçi sayınızda ve etkileşim oranında düşüş yasıyorsanız, bunun muhtemel nedeni Shadowban olabilir. Yani, Instagram keşfet engeline takılmış olabilirsiniz. Ancak, panikleyecek büyük bir durum yok. Çünkü bu Shadowban yada keşfet engeli sonsuza kadar sürmüyor. Bu detaylarla birlikte Instagram Keşfet engeli nedir ? Nasıl kaldırılır ? sorularına karşılık bulacaksınız.

Devamını Oku

Instagram Alışveriş Özelliği Nasıl Açılır ? Onayı Nasıl Alınır ?

Instagram alışveriş özelliği son güncelleme ile birlikte artık Türkiye’de, tüm uygun işletmeler ve e-ticaret siteleri tarafından kullanılabilir bir hale geldi. Instagram’ın getirdiği özellik; Özellikle işletmeler, internette satış yapmak isteyenler, e-ticaret siteleri için oldukça kârlı olduğunu ve satışları artırabilecek bir özellik olduğunu düşünüyoruz ve Instagram alışveriş özelliği nasıl açılır ? Instagram alışveriş onayı nasıl alınır ? […]

Devamını Oku
Başkasının Instagram Hesabını Kapatmak Mümkün mü ?

Başkasının Instagram Hesabı Nasıl Kapatılır ? – [2021]

Evet Biliyoruz ! Bazen bazı Instagram hesaplarından pek fazla hoşlanmıyor ve onları sevmiyor olabiliriz. Tabi normal olarak da sevmediğimiz o hesapları kapatmak istiyoruz. Şayet, elimizde olsa sevmediğimiz hesapları yani Başkasının Instagram Hesabını Kapatmak için bir dakika bile belki düşünmezdik. İnanın bize bunu bazen bizde istemiyor değiliz.

Devamını Oku